Яхт-клуб ОболоньПогода в Києві


Яхт-клуб Оболонь, Киев, Яхтинг, Парусный спорт СДЮШОР, Ukraine, Sailing

Международная детская парусная регата - 2012

    Вже дванадцять років поспіль у кінці серпня в Києві на території яхт-клубу Оболонь проводиться Міжнародна вітрильна регата для дітей та юнацтва. Цього разу змагання зібрали понад сімдесят юних підкорювачів вітру, для яких яхтинг із захоплення перетворився на спосіб життя.
    Змагання проводяться в класах Лазар 4.7, клас Кадет і клас Оптиміст. На міжнародну дитячу регату зібрались юні спортсмени з Білорусі, Польщі, України.
     Під час урочистого відкриття яхтсменів привітали і підтримали добрим словом відомі спортсмени-вітрильники світового рівня.

    Не обійшлося і без подарунків, найвражаючішим з яких стала новенька яхта міжнародного класу "Оптиміст", яку подарував вітрильній школі на Оболоні, а саме яхт-клубу Оболонь, Фонд підтримки вітрильного спорту. Назву цій яхті, що є першим кроком на шляху до олімпійського класу "Зірковий", особисто дав заслужений тренер України, чемпіон Європи серед майстрів 2010, 2011, 2012 років, чемпіон світу серед ґрандмайстрів-2012 в олімпійському вітрильному класі "Зірковий" Василь Гуреєв.

    "Ця регата є ще одним кроком, який наближає всіх нас до суспільства, в якому рівень життя буде вимірюватися за європейськими стандартами, - сказав пан Василь.
    – Це мрія, яку ми поступово та наполегливо робимо реальністю. Відкриваючи дванадцяту Міжнародну київську дитячу регату, побажаємо її учасникам не тільки перемог у спорті сьогодні, а й головне – завтра у дорослому житті. Нехай кожен юний спортсмен-вітрильник стане людиною, яка пам’ятає, що досягнувши особистого успіху, треба допомагати зробити це іншим".
фото Международная Киевская регата 2012

4exan© 2011. Яхт-клуб "Оболонь"